Informační server řecké cestovní kanceláře zaměřený nejen na řecké letovisko Leptokaria, ideálního místa ubytování pro kombinaci přímořské rekreace a vysokohorské turistiky,  
Prezentace penzionů, pro klienty smluvních partnerů z řad českých CK a turisty s individuální dopravou..
Našich služeb můžete využít i v případě, že nebudete u nás ubytováni. Poskytneme Vám možnost objednat si z mnoha našich výletů i dalších služeb..

Úvodní strana
aktuálně
Ubytování pro CK
Výlety a zábava
Zajímavosti
Penziony-Hotely
Popisy okolí
Další místa
fotogalerie
napsali jste nám
O firmě


užitečné odkazy

Internetové stránky nejen o Řecku a individuální turistice autem
www.recko-autem.czaktuálně
   Napsali jste nám..    <<< zpět        Dobrý večer.

Dnes (9.7.2009) jsme se vrálili z dovolené v Leptokarii. Byli jsme ubytování v hotelu Filoxenie. Již během našeho pobytu jsme byli rozhodnuti napsat pochvalu na Vámi poskytované služby a servisů a dnešek nás v tom jen utvrdil. V prvé řadě bychom chtěli s povděkem kvitovat služby hotelu Filoxenie,kde se nám dostalo prvotřídního servisu co týkalo pokojového servisu i kvality stravovaní. O vstřícnosti personálu se snad ani nebudu zmiňovat. I když jsme se s ohledem na to že jsme dovolenou trávili se dvěma dětmi ve věku 7 a 5 let,tak jsme se nezúčastňovali tolika Vámi pořádaných výletů,ale přesto když jsme měli možnost setkat se s Vaším delegátem Lukášem,vždy toto setkání bylo velice příjemné. Bohužel závěr dovolené se nám trošku nevydařil, a to když při odbavování před odletem do Prahy na letišti v Tesaloniki nám v odbavovací hale zkolaboval náš sedmiletý syn. Jen díky zcela profesionálnímu přístupu Lukáše, se nám po vyšetření syna v letištní ambulanci, podařilo šťastně odcestovat domů a to již bez dalších zdravotních komplikací našeho syna. Dovolili bychom si touto cestou jěště jednou Lukášovi moc poděkovat a i když předpokládáme,ba jsme si zcela jisti, že to co pro nás Lukáš udělal,udělal zcela nezistně,dovolili bychom si Vaší společnost požádat, zdali by při odměňování Lukáše mohla být tato příhoda zohledněna. Závěrem bychom chtěli zmínit, aniž by chom se chtěli dotknout kohokoliv jiného z Vašeho kolektivu CK, že v naších očích(a můžeme Vám říct že bez ohledu na výše popisovanou příhodu i ostatních rekreantů), dělá Lukáš půl cestovky a proto bych já jako eventuelní majitel CK, si takového zaměstnance(či spolupracovníka)nesmírně vážil. Lukáši, jěště jednou mnohokrát díky.

        S pozdravem manželé J & K. K.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


        Vážení zaměstanci CK-MARGARITOPOULOS TOURS,

dne 16.8.2008 jsme se vrátili z dovolené, kterou jsme trávili u Vás v malebné Leptokarii a na kterou budeme rádi vzpomínat. Touto cestou bychom chtěli poděkovat Vám všem. A zvláště pak panu Lukášovi, který nás doprovázel na výletech, za přívětivé ochotné vystupování a profesionální přístup, se kterým nám poskytoval toliko zajímavých informací. Moc Vám všem děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených klientů.

        S pozdravem Martina, Věra a Tomáš. Hořice 18.8.2008DOPORUČUJEME
ke zhlédnutí!

Seznam výletů a zábavy,

které pořádá naše firma
naleznete: zde»


aktuality z letoviska Leptokaria
Naleznete: zde»


Informace o Řeckém večeru plného hudby , tance a vína Retsiny
naleznete: zde»


  © 2012