Informační server řecké cestovní kanceláře zaměřený nejen na řecké letovisko Leptokaria, ideálního místa ubytování pro kombinaci přímořské rekreace a vysokohorské turistiky,  
Prezentace penzionů, pro klienty smluvních partnerů z řad českých CK a turisty s individuální dopravou..
Našich služeb můžete využít i v případě, že nebudete u nás ubytováni. Poskytneme Vám možnost objednat si z mnoha našich výletů i dalších služeb..

Úvodní strana
aktuálně
Ubytování pro CK
Výlety a zábava
Zajímavosti
Penziony-Hotely
Popisy okolí
Další místa
fotogalerie
napsali jste nám
O firmě


užitečné odkazy

Internetové stránky nejen o Řecku a individuální turistice autem
www.recko-autem.czMistopisy
   další místa <<< zpět
Meteora Kokino Nero Katerini Paralia Olympia Akti
Ag.Ioannis N. Mesangala Agiokambos Makrygialos
Egani
St.Pori klášter Dionýzes přehrada Aliakmonas
center>

 
 

Egani

  

        Naproti odbočce na Messangalu, v místech asi 5 km za odbočkou na Nei Pori na hlavní silnici směr Larisa vpravo, kde začíná rozdělení této silnice na dva pruhy typu dálnice, je cesta vedoucí do malé horské vesničky jménem Egani. Vesnička má asi 700 stálých obyvatel a při příjezdu vlevo Vás uvítá malý kostel, z jehož podloubí je pěkný výhled. K Egani se váží mé první vzpomínky na Řecko, kdy jsem byl sem pozván / přivezen mým teď již dlouholetým přítelem Petrosem Dimerou a spolu zde povečeřeli v jedné z několika restaurací na místním náměstíčku. Tenkrát jsem zde měl tuším "suvlaki" a překvapil mě čilý večerní místní "hospůdkovský" ruch, oproti klidnému "ospalému" prostředí slunečného odpoledne, kdy bylo vše zavřeno a tak jsme prošli pouze pár přilehlých uliček a já udělal několik ilustračních fotografií. Od své kolegyně Mirky (která je součástí našeho teamu www.recko-autem.cz ) vím, že v horní části této vesničky se nachází další kostel s místním hřbitovem a společně jsme se shodli, že procházka místním prostředím byla sice obyčejná, ale příjemná. (webmaster)

  
  
DOPORUČUJEME
ke zhlédnutí!

Seznam výletů a zábavy,

které pořádá naše firma
naleznete: zde»


aktuality z letoviska Leptokaria
Naleznete: zde»


Informace o Řeckém večeru plného hudby , tance a vína Retsiny
naleznete: zde»


  © 2012