Informační server řecké cestovní kanceláře zaměřený nejen na řecké letovisko Leptokaria, ideálního místa ubytování pro kombinaci přímořské rekreace a vysokohorské turistiky,  
Prezentace penzionů, pro klienty smluvních partnerů z řad českých CK a turisty s individuální dopravou..
Našich služeb můžete využít i v případě, že nebudete u nás ubytováni. Poskytneme Vám možnost objednat si z mnoha našich výletů i dalších služeb..

Úvodní strana
aktuálně
Ubytování pro CK
Výlety a zábava
Zajímavosti
Penziony-Hotely
Popisy okolí
Další místa
fotogalerie
napsali jste nám
O firmě


užitečné odkazy

Internetové stránky nejen o Řecku a individuální turistice autem
www.recko-autem.czMistopisy
   další místa <<< zpět
Meteora Kokino Nero Katerini Paralia Olympia Akti
Ag.Ioannis
N. Mesangala Agiokambos Makrygialos
Egani St.Pori klášter Dionýzes přehrada Aliakmonas

 
 

Agios Ioannis

  
  

        Při naší červencové výpravě (2005) na poloostrov u města Volos, který zprava obepíná Paghasitikovský záliv, jsme se po překonání pohoří Oros Pílio, zastavili na východním pobřeží, na místě podle mapy zvaného Ag.Ioannis. Klikatá a mnohdy velmi úzká cesta od Kala Nera přes uvedené pohoří, s trochou bloudění a návratů z neexistujících cest (byť na mapě vyznačeny byly), nás docela unavila. Uvítali jsme proto příjemně vypadající písečnou pláž, která se před námi, po strmém klesání k pobřeží Egejského moře, objevila. Bylo zde celkem dost vozidel zaparkovaných po obou stranách silnice s relativně málo parkovacího místa a tak jsme naše auta odstavili až na písečné, slepé cestě u přístavu. Pak už ale bylo fajn, leželi jsme na hrubším písku při centrální pláži. Nádherně modré moře a klidná pláž, alespoň tedy v době,kdy jsme tam byli. Jedná se o zajímavé místo, uvedeným pohořím trochu odříznuté od okolního světa. Na komunikaci lemující pobřeží směrem k přístavu byla řada taveren, kafiterií a menších obchůdků lákajících k podvečerní procházce a posezení, byť slunce zde "zapadalo" z důvodu blízkosti pohoří poloostrova, podstatně dřív.. (Webmaster)

  
  
DOPORUČUJEME
ke zhlédnutí!

Seznam výletů a zábavy,

které pořádá naše firma
naleznete: zde»


aktuality z letoviska Leptokaria
Naleznete: zde»


Informace o Řeckém večeru plného hudby , tance a vína Retsiny
naleznete: zde»


  © 2012