Informační server řecké cestovní kanceláře zaměřený nejen na řecké letovisko Leptokaria, ideálního místa ubytování pro kombinaci přímořské rekreace a vysokohorské turistiky,  
Prezentace penzionů, pro klienty smluvních partnerů z řad českých CK a turisty s individuální dopravou..
Našich služeb můžete využít i v případě, že nebudete u nás ubytováni. Poskytneme Vám možnost objednat si z mnoha našich výletů i dalších služeb..

Úvodní strana
aktuálně
Ubytování pro CK
Výlety a zábava
Zajímavosti
Penziony-Hotely
Popisy okolí
Další místa
fotogalerie
napsali jste nám
O firmě


užitečné odkazy

Internetové stránky nejen o Řecku a individuální turistice autem
www.recko-autem.czMistopisy
   další místa <<< zpět
Meteora Kokino Nero Katerini Paralia Olympia Akti
Ag.Ioannis N. Mesangala Agiokambos Makrygialos
Egani St.Pori klášter Dionýzes přehrada Aliakmonas

 
 

St. Pori

  

        Vesnička Pori, nebo chceteli St. Pori - snad aby nedošlo k záměně s letoviskem Nei Pori, se nachází zhruba ve stejné výšce jako St.Panteleimonas, tudíž nějakých 550 m.n.m. Jedná se o malou vesničku jejíž dominantou je kostel a jeho blízké upravené okolí. Naproti restaurace s posezením pod košatým stromem a hlavně klid, široko daleko pár domorodců, kteří nás okukovali, kde jsem se tam vůbec vzali, protože tolik toho na vidění zde zas není.. Ale asfaltová cesta zde končí a protože nevlastním terenní vozidlo, zastavili jsme zde i my. Měly jsme za sebou parný den a já měl solídní návaly horka do hlavy - spálil jsem si "plešku" :-). Osvěžení u silného a chladivého pramene studánky se velmi hodilo. Místo zřejmě málo navštěvované turisty a tak jsme se za ticha a šumění stromů prošli v okolí kostelíku, zastavili jsme se u zahradní restaurace s malou vyhlídkou a vrátili zpět. Silnice jsou zde strmé a úzké, je proto třeba dbát na opatrnost a šetřit brzdy pomocí motoru a zařazeného rychlostního stupně při sjezdu. Webmaster.

  
  
DOPORUČUJEME
ke zhlédnutí!

Seznam výletů a zábavy,

které pořádá naše firma
naleznete: zde»


aktuality z letoviska Leptokaria
Naleznete: zde»


Informace o Řeckém večeru plného hudby , tance a vína Retsiny
naleznete: zde»


  © 2012