Informační server řecké cestovní kanceláře zaměřený nejen na řecké letovisko Leptokaria, ideálního místa ubytování pro kombinaci přímořské rekreace a vysokohorské turistiky,  
Prezentace penzionů, pro klienty smluvních partnerů z řad českých CK a turisty s individuální dopravou..
Našich služeb můžete využít i v případě, že nebudete u nás ubytováni. Poskytneme Vám možnost objednat si z mnoha našich výletů i dalších služeb..

Úvodní strana
aktuálně
Ubytování pro CK
Výlety a zábava
Zajímavosti
Penziony-Hotely
Popisy okolí
Další místa
fotogalerie
napsali jste nám
O firmě


užitečné odkazy

Internetové stránky nejen o Řecku a individuální turistice autem
www.recko-autem.czMistopisy
   Pohlednice z okolí     <<< zpět
Mapa okolí Leptokarie Nei Pori Platamonas
Litochoro Plaka Litochoro Panteleimonas
Panteleimona Paralia
San Panteleiomonas Skotina Paralia Pohoří Olymp

 
 

Panteleimonas paralia

  

Paralia Panteleimona je místo, kde jsem byl velmi překvapen bujnou zelení, která lemuje širokou pláž s povrchem drobného kamene a písku a která sousedí s návrším pevnosti Platamonas na jihu a ze severu se prolíná s pobřežím Skotina Paralia. Ukvapené předsudky mnohdy představující si Řecko jako zemi sežehnuté trávy a sucha jsou zde patřičně vyvráceny. Stíny vysokých listnatých stromů poskytují milosrdný azyl zejména pro starší lidi před spalujícími paprsky slunce, je to velice příjemné. Nachází se zde řada kempů i penzionů a hotelů a stím související zázemí pro turisty čítající restaurace, prodejny i pouťové atrakce pro nejmenší turisty. Tato zařízení střídavě lemují centrální ulici tohoto zeleného letoviska, které se rozprostírá po délce asi 2-3 km pobřeží Egejského moře, přičemž příbřežní silnice vedoucí od Leptokarie směrem na pevnost Platamonas, toto malé letovisko objíždí mimo a tak jsem zde prožil chvíle klidu a pohodového relaxu, spojeného s procházkou v klidném prostředí.

  
  
  
DOPORUČUJEME
ke zhlédnutí!

Seznam výletů a zábavy,

které pořádá naše firma
naleznete: zde»


aktuality z letoviska Leptokaria
Naleznete: zde»


Informace o Řeckém večeru plného hudby , tance a vína Retsiny
naleznete: zde»


  © 2012