Informační server řecké cestovní kanceláře zaměřený nejen na řecké letovisko Leptokaria, ideálního místa ubytování pro kombinaci přímořské rekreace a vysokohorské turistiky,  
Prezentace penzionů, pro klienty smluvních partnerů z řad českých CK a turisty s individuální dopravou..
Našich služeb můžete využít i v případě, že nebudete u nás ubytováni. Poskytneme Vám možnost objednat si z mnoha našich výletů i dalších služeb..

Úvodní strana
aktuálně
Ubytování pro CK
Výlety a zábava
Zajímavosti
Penziony-Hotely
Popisy okolí
Další místa
fotogalerie
napsali jste nám
O firmě


užitečné odkazy

Internetové stránky nejen o Řecku a individuální turistice autem
www.recko-autem.czMistopisy
   Pohlednice z okolí     <<< zpět
Mapa okolí Leptokarie Nei Pori Platamonas
Litochoro Plaka Litochoro Panteleimonas
Panteleimona Paralia San Panteleiomonas Skotina Paralia Pohoří Olymp

 
 

Nei Pori

  
  

Nei Pori v překladu Nové městečko, nebo Nová vesnička. Na svoji krátkou historii se jedná, zejména v poslední době o velmi dynamicky se rozvíjející letovisko s veškerým sortimentem obchodů, obchůdků, restaurací, taveren, hotelů, diskoték, zkrátka co si může jen běžný turista přát. Vše je zvýrazněno dlouhou proménádou podél široké písčité pláže, která má stejně jako u Platamonu, pozvolný vstup břehu do moře s dlouhou mělčinou a s výhledem na pohoří Olymp. Zde se můžete slunit, koupat, či aktivně odpočívat při svezení za motorovou lodí na tzv."bananas" nebo na malých nafukovacích člunech, nebo si můžete vzlétnout nad moře na taženém padáku.

  
  

Je zde také možnost pronajmout sluneční dešník, či opláchnout se v chladivé vodě pod sprchou, která neschází ani v zadní časti pláže, což je místo pro svoji odlehlost oblíbené některými více se odhalujícími se turisty. V Nei Pori se nachází také Sport hotel s bazénem, či umělými tenisovými kurty a dalšími hřišti,které si můžete za poplatek pronajmout. Městečko má celkem asi 700 stálých obyvatel a je rozprostřeno na velké rozloze, což vytváří klidné prostředí pro procházky bez zbytečného ruchu a přesto v bezprostředním dosahu všeho turistického servisu v místě. Toto letovisko je od Leptokárie vzdáleno cca 15 km a chcete-li strávit hezký den u moře s příjemnou večerní procházkou, určitě se vyplatí na toto místo zajet. Když prohlížím přiložené fotografie jsem si vědom, že ani zdaleka nemám vše zadokumentováno, ale pro získání částečného přehledu to snad stačí.

  
  
 

DOPORUČUJEME
ke zhlédnutí!

Seznam výletů a zábavy,

které pořádá naše firma
naleznete: zde»


aktuality z letoviska Leptokaria
Naleznete: zde»


Informace o Řeckém večeru plného hudby , tance a vína Retsiny
naleznete: zde»


  © 2012