Informační server řecké cestovní kanceláře zaměřený nejen na řecké letovisko Leptokaria, ideálního místa ubytování pro kombinaci přímořské rekreace a vysokohorské turistiky,  
Prezentace penzionů, pro klienty smluvních partnerů z řad českých CK a turisty s individuální dopravou..
Našich služeb můžete využít i v případě, že nebudete u nás ubytováni. Poskytneme Vám možnost objednat si z mnoha našich výletů i dalších služeb..

Úvodní strana
aktuálně
Ubytování pro CK
Výlety a zábava
Zajímavosti
Penziony-Hotely
Popisy okolí
Další místa
fotogalerie
napsali jste nám
O firmě


užitečné odkazy

Internetové stránky nejen o Řecku a individuální turistice autem
www.recko-autem.czMistopisy
   Nabízíme tyto výlety a zábavu    <<< zpět
Přehled Řecký večer výlet do Athén Lifidra - anomálie
Romantická plavba
Pirátská plavba Meteora Olymp - Dion

Romantická plavba-záliv Paghasitikos
 
Tento výlet můžete zakoupit v naší firmě!
 

Výlet lodí po zálivu, jsem se rozhodl absolvovat poté, co jsem z hodnověrných zdrojů zjistil, že na ní nebudu muset pádlovat, pááááč přestože mám spotřebu asi jako malý kamion, má výkonnost nepřesahuje jednoho koně :-))) . Ráno jsem se překonal a vstal na autobus fy. Margaritopoulos Tours, který nás zavezl do města Volos. Zde jsme se v malém přístavišti nalodili na loď, jejíž jméno si sice nepamatuju, ale vím určitě, že to Titanik nebýýýl, alespoň rozměry to mělo menší...A pak to začalo..Já suchozemec na lodi v hezkém zálivu. Jediné štěstí bylo, že nemám moc kovových zubů a tudíž má brada nebyla tak těžká, aby prorazila dno lodi :-)) Teď vážně, je spousta hezkých míst na světě, ale tohle bylo umocněno mým prvním zážitkem z plavby na menší lodi, trajekt samozřejmě nepočítám..Tak nevím jest-li budu dostatečně objektivní, ale zveřejněné fotografie má slova určitě potvrdí. Byl to hezký výlet na celý den. První zastávka byla u žraločí jeskyně, dovnitř jsme ale nevjeli, vadil stožár a pila nikde :-). Při druhé zastávce jsme navštívili malý ostrov Prasuda s kamennou stavbou, kterou postavil jako vděk za svoji záchranu jeden ze zachráněných rybářů. Na této zastávce bylo koupání na volném moři a na uvedený ostrov se dalo doplavat. Moře nádherně čisté, místo jako stvořené pro šnorchlování a jen já jsem si vzal pouze brýle proti slunci :-((. Pak jsme pokračovali do malé zátoky, kde jsme se vylodili za pomoci malého člunu a následoval volný program (koupání či procházka). Zvládnout se dalo obojí.

Po návratu na loď následoval oběd a další zastávka byla na ostrově s malým klášterem. Zde byl opět volný program a několik statečných se nás vydalo uvedený klášter navštívit. Po krátké procházce jsem dorazili na místo a měli štěstí, protože nebyl zavřený. Absolvovali jsme nejdříve krátkou exhibici našich žen v oblékání do šátků zahalující ramena a pak prohlídku místní kaple. Jiní zas absolvovali krátké občerstvení v přístavních restauracích :-)). Poslední zastávka, už na zpáteční cestě, byla nedaleko města Volos na dohled jedné z písečných pláží, kde následovalo další koupání na volném moři. Závěrem bych chtěl uvést, že tenhle výlet můžete zakoupit v kanceláři firmy Margaritopoulos pod názvem Romantická plavba.

WEBMASTERDOPORUČUJEME
ke zhlédnutí!

Seznam výletů a zábavy,

které pořádá naše firma
naleznete: zde»


aktuality z letoviska Leptokaria
Naleznete: zde»


Informace o Řeckém večeru plného hudby , tance a vína Retsiny
naleznete: zde»


  © 2012