Informační server řecké cestovní kanceláře zaměřený nejen na řecké letovisko Leptokaria, ideálního místa ubytování pro kombinaci přímořské rekreace a vysokohorské turistiky,  
Prezentace penzionů, pro klienty smluvních partnerů z řad českých CK a turisty s individuální dopravou..
Našich služeb můžete využít i v případě, že nebudete u nás ubytováni. Poskytneme Vám možnost objednat si z mnoha našich výletů i dalších služeb..

Úvodní strana
aktuálně
Ubytování pro CK
Výlety a zábava
Zajímavosti
Penziony-Hotely
Popisy okolí
Další místa
fotogalerie
napsali jste nám
O firmě


užitečné odkazy

Internetové stránky nejen o Řecku a individuální turistice autem
www.recko-autem.czO firmě
   O firmě     <<< zpět
Úvodem
Další naše služby Kontakty
  


Vážení klienti!

       Děkujeme Vám, že jste navštívili internetové stránky naší rodinné cestovní kanceláře MARGARITOPOULOS TOURS sídlící v oblasti Olympské riviéry, letovisku Leptokaria. Naše cestovní kancelář vznikla v roce 1989 a jejími zakladately jsou Ing. Vasilis a Paraskevi Margaritopoulu.

       Záleží nám na tom, abychom Vám na těchto nově vznikajících stránkách předložili kompletní nabídku ubytování v této oblasti a přehled dalších služeb, které poskytuje naše firma. Seznámíme Vás zde postupně s různými zajímavostmi, kulturními památkami a tradicemi našeho kraje a získáte tak větší představu o možnostech s námi strávené dovolené. Podělíme se o naše zkušenosti z individuální dopravy z České republiky a najdete tady i další informace, které můžete při cestování k nám potřebovat.

       Na základě dlouholetých zkušeností se specializujeme právě na Olympskou riviéru, která Vám nabízí nevyčerpatelné možnosti jak strávit příjemně dovolenou. Můžete se s námi zůčastnit řady poznávacích výletů, potápění či řeckých tanečních večerů.. Nabízíme Vám pobytová místa, pro hromadnou či individuální rekreaci, v letovisku Leptokarie a její lokality. Věříme, že Vás místní prostředí okouzlí natolik, že se s ním nebudete chtít rozloučit.

       Krásné zážitky na Vaší dovolené Vám přeje, Vážení klienti,

Panajotis Margaritopoulos - ředitel firmy
a
kolektiv pracovníků cestovní kanceláře MARGARITOPOULOS TOURS.DOPORUČUJEME
ke zhlédnutí!

Seznam výletů a zábavy,

které pořádá naše firma
naleznete: zde»


aktuality z letoviska Leptokaria
Naleznete: zde»


Informace o Řeckém večeru plného hudby , tance a vína Retsiny
naleznete: zde»


  © 2012